דיאטת דר' סימאונס המקורית - דיאטת hCG: פורום תמיכה

הדיאטה המקורית של דר' סימאונס - פורום תמיכה. בכל שאלה נוספת - 972-72-2411509+
אם רכשת תרסיס או טיפות במקום אחר והנך זקוקה לתמיכה - תזמיני את חבילת התמיכה עכשיו
ענת שטרן - לפני ואחרי דיאטת דר סימאונס - דיאטת hcg
עכשיו 21 אוקטובר 2019, 04:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ענת תודה רבה!
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2014, 10:37 

חייבת לשתף אתכן במה שאני עברתי, מנסיון של שנים, יותר קל לרדת 30 קילו מאשר לרדת חמש. אחרי ההריונות הצלחתי בשן ועין להרזות אבל נותרו לי עוד חמישה קילו מעצבנים, כאלו שנתקעים והם בדיוק מפריעים. אין משהו שלא ניסיתי, שלא הכנסתי לפה כדי להרזות, שלא קניתי, אין קבוצת תמיכה שלא הייתי בה, דיאטת כרוב, דיקור, כדורים ניסיוניים מחו"ל, מרזי- מורית, רז קל, תזונאית זו או אחרת, כדורי פטל, דש, צמח כזה או אחר, תבחרו אני ניסיתי. כל החיים נלחמת במשקל. כך הכרתי את דיאטת סימונס מלהמשיך ולחפש אחר הדיאטה הבאה, מצאתי את הספריי המקורי בחו"ל איתו רזיתי את הבום הראשוני לפני שנה, שמונה קילו! מאז הוא לא ניתן להשגה ואני רודפת אחרי תחליף כאן בארץ ואין מוצא, כל מה שהוציאו בשוק שמציג עצמו כתחליף לסימונס ניסיתי! בזמן הזה נפגשתי באתר של ענת, באדיבותה עזרה לי במייליים שלי למרות שאני בכלל לא לקוחה שלה, ההגיון מאחורי הדברים, הסבלנות, לבסוף החלטתי שאני רוכשת את החבילה של ענת. אני עדיין לא סיימתי את הסבב שלי (התחלתי בתחילת דצמבר) רזיתי ארבע קילו, בלי הרבה מאמץ, ענת הציעה לי אף לעבור לדיאטה לפי סוג דם מה שהואיל מאוד את הירידה, הצקתי לה ללא הפסקה, והיא תמיד באדיבות עזרה ונתנה טיפים. חייבת לציין שהייתי כבר מזמן מרזה את כל החמש קילו שהצבתי כיעד אם לא הייתי נשברת מידי פעם בסופי השבוע עם גלידה, מה שלפעמים קורה לי. זו הפעם הראשונה שאני מרגישה שרכשתי מוצר אמיתי באמת, כזה שבא עם הדרכה טובה וכזה שעובד. כשאתה שוקל 100 קילו וצריך לרזות 30 מספיק שתסיר מספר מוצרים מהתפריט כדי להתחיל לראות שינוי, אבל כשאתה כמוני, לא אוכל פחמימות בכלל! רגישה לגלוטן, וחייבת לרדת חמש קילו כשהתפריט מימלא מצומצם, האמינו לי שזה קשה פי מאה. אני לא מחכה, כבר רכשתי את הכדורים לסבב השני לפברואר, גם אם אין לי כוונה להרזות עוד מעבר למה שרציתי, הכדורים עוזרים לשמור על המשקל מעת לעת בייחוד בגיל שלי (38) כשיש השפעה מכל ביס שלוקחים לפה, מכל לחץ ועצבים שאנחנו עוברים, ואם הייתי בחופשה וקצת הגזמתי הכדורים והדיאטה מחזירים אותי ישר למסלול. אני 1.70 אמא לשניים והיום בבוקר אני שוקלת 52 קילו. ואני שונאת ספורט! לא עושה כלום. ענת - אלף תודות. רכשת את אמוני ונאמנותי. בהערכה והוקרה אמיתית - דניאלה.

קבצים מצורפים:
דניאלה ז לפני ואחרי.jpg
דניאלה ז לפני ואחרי.jpg [ 88.1 KiB | נצפה 3883 פעמים ]
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ענת תודה רבה!
הודעהפורסם: 23 דצמבר 2014, 10:49 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

וואי וואי וואי...
דניאלה, גרמת לי להזיל דמעה מרוב אושר :)
את לא מתארת לעצמך כמה זה עוזר לי לקרוא מילים כאלה, זה נותן לי כח להמשיך בעבודתי ולהמשיך להאמין שאני עוזרת לנשים להשיג את הביטחון העצמי שלהן בחזרה!
כל הכבוד לך על התוצאה!
כעת, אני מקווה, שקבלת גם כלים איך להתמודד עם פיתויים ואיך לשמור על המשקל הזה לאורך זמן.
אני כאן תמיד לכל שאלה שתהיה לך :)
תודה לך מקרב הלב ;)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה