דיאטת דר' סימאונס המקורית - דיאטת hCG: פורום תמיכה

הדיאטה המקורית של דר' סימאונס - פורום תמיכה. בכל שאלה נוספת - 972-72-2411509+
אם רכשת תרסיס או טיפות במקום אחר והנך זקוקה לתמיכה - תזמיני את חבילת התמיכה עכשיו
ענת שטרן - לפני ואחרי דיאטת דר סימאונס - דיאטת hcg
עכשיו 07 אוגוסט 2020, 22:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2012, 12:04 

רזיתי 27 קילו בפחות מחצי שנה, צרכתי 800 קלוריות ביום, כל יום במשך כמה חודשים עם הפסקות פה ושם וזה בלי ספורט, הייתי מתאמן 3-5 פעמים בשבוע בין שעה לשעה וחצי לפעם...מה את אומרת על זה?
אז אחרי שעשיתי את זה ועמדתי במצב של דיאטה מצומצמת מאוד, האם אני יכול לעבור את הדיאטה הזאת?
הדבר היחיד שאני אם כבר מפחד ממנו זה לא כמות הקלוריות שאני יצרוך יום יום, אלא האם החומרים שבתרסיס יהיו באינטרקציה שלילית עם הכדורים שאני נוטל למחלה שלי - סכיזופרניה...
הבנתי שזה מדמה את הפעולה של ההורמון HCG, מה זה בדיוק? איזה חומרים נמצאים בתרסיס?
שאת אומרת שדר סימונס המליץ לאנשים כמוני לא לעבור את התהליך, למה את מתכוונת..? לעמוד בדיאטה עצמה? או לאינטרקציה בין חומרים בגוף, או יותר נכון במוח..?

תודה אבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2012, 13:08 
Site Admin
סמל אישי של המשתמש

הי , אבי
את הצלחת לעשות את מה שרוב האנשים לא מסוגלים ולכן דעתי האישית שאתה פשוט צריך להמשיך עם זה ותמשיך לרדת.
היום כבר לא מזריקים הורמון אנושי ולכן אין חשש לאינטרקציה שלילית בין החומר לבין התרופות.
יחד עם זאת , אין אנו יודעים האם הגוף יגיב ל HCG ביחד עם התרופה . כלומר, האם התהליך יהיה אפקטיבי במקרה זה .
אנו יודעים שלאנשים הנוטלים תרופות מסוג זה , ישנו קושי רב לעמוד בסל המוצרים הספציפי ויש להם צורך עז בפחמימה מורכבת שאסורה בתהליך .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 2 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה